Šodien, 18. martā, notiks Madonas pilsētas domes finanšu un attīstības komitejas sēde, „Staru'' informē vispārējās nodaļas vadītāja Ārija Brilovska.
Komitejas sēdē paredzēts izskatīt ap 20 jautājumu, tai skaitā Sofijas Zavadskas iesniegumu lopu turēšanas atļaujas saņemšanai, jautājumu par patvaļīgo būvniecību Rīgas ielā 1b, par nelikumīgi uzbūvētā koka šķūņa nojaukšanu Veidenbauma ielā 14, par koka būvju graustu nojaukšanu Blaumaņa ielā 46, par nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojuma piešķiršanas saraksta apstiprināšanu, par klašu komplektu skaitu noteikšanu Madonas pilsētas vispārizglītojošajās skolās 2008./2009. mācību gadā, kā arī citus. Tiks apspriests arī konkursa „Posies, Madona!" nolikums.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA