Šodien, 22. jūlijā, pulksten 13 notiek Madonas pilsētas domes finanšu un attīstības komitejas sēde. Sēdes darba kārtībā izskatīs ap 30 jautājumu. Sēdes sākumā deputāti uzklausīs vairākus informatīvus jautājumus – par projektu „Veloceliņa izbūve Madonas pilsētā", par projektu „Bērnam draudzīga pilsēta", par Madonas Valsts ģimnāzijas ēkas otrās kārtas celtniecības aktualizēšanas ierosinājumu.
Darba kārtībā izskatīs jautājumus par adreses piešķiršanu nekustamajiem īpašumiem, par vairāku zemes gabalu izmantošanu: Valmieras ielā 9c, Saules ielā 36a, Saieta laukumā 8a, Raiņa ielā 18a, Raiņa ielā 6a, Liepājas ielā 6c, Valdemāra bulvārī 18a, Kalna ielā 24a, Ausekļa ielā 23, Raiņa ielā 16a, O. Kalpaka ielā 15a, Slimnīcas ielā 8, Saules ielā 35a, par līdzvērtīgās zemes kompensācijas fonda izveidošanu.
Deputāti lems arī par pirmpirkuma tiesībām, par notekūdeņu no īpašuma Madonā, Mazajā ielā 2, novadīšanu, līdzfinansējuma piešķiršanu projektam „Kvalitatīvai dabaszinātņu apguvei atbilstošas materiālās bāzes nodrošināšana Madonas pilsētas vidusskolās", finansējuma piešķiršanu Madonas pilsētas kultūras nama elektroenerģijas izdevumiem. Izskatīs arī vairākus privātpersonu un biedrību iesniegumus.
Autore: DZINTRA STRADIŅA
Madonas pilsētas domes
sabiedrisko attiecību speciāliste