Šodien, 30. augustā, notiks kārtējā Madonas pilsētas domes sēde, „Staru" informē domes vispārējās nodaļas vadītāja Ārija Brilovska. Tajā paredzēts izskatīt vairāk nekā 20 jautājumu.
Sēdes sākumā iecerēts uzklausīt domes izpilddirektora Āra Vilšķērsta sagatavoto informāciju par kandidatūru kārtībnieka amatam, bet vispārējās nodaļas vadītāja Ārija Brilovska raksturos domes lēmumu izpildi.
Deputāti lems par zemes gabalu sadalīšanu un adreses piešķiršanu nekustamajiem īpašumiem, par līdzfinansējumu daudzdzīvokļu mājas Madonā, Priežu ielā 13 kanalizācijas pievada pārbūvei, kā arī projekta „Madonas pašvaldības sabiedrisko ēku energoefektivitātes paaugstināšana" ieviešanai, par līdzekļu piešķiršanu Madonas pilsētas 1. vidusskolas ēku kompleksa ēdināšanas bloka ventilācijas sistēmas izbūvei, par papildu finansējumu Madonas PII „Priedīte" grupu remontdarbiem, Madonas florbola komandai, florbola laukuma apmaļu un vārtu iegādei, kā arī pievērsīs uzmanību citām aktualitātēm.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA