Šodien pulksten 13 notiek Madonas pilsētas domes sēde. Tajā izskatīs ap 15 darba kārtības jautājumu.
Vairāki jautājumi saistīti ar dzīvojamās telpas īres tiesību piešķiršanu, kā arī ar nelikumīgu būvniecību – lems par palīgēkas nojaukšanu privātīpašumā Valdemāra bulvārī 22 un par palīgēku nojaukšanu pašvaldībai piederošajā īpašumā Avotu ielā 7a. Pilsētas arhitekts Jānis Liepiņš ziņos par reklāmas vitrīnu izvietošanu sabiedriskā transporta pieturvietās Madonas pilsētā.
Deputāti izvērtēs SIA „Eurohostel" piedāvājumu pilsētas sabiedriskā transporta pieturvietās esošo polikarbonāta sienu vietā par saviem līdzekļiem uzstādīt un uzturēt divu abpusēju (četru) reklāmas vitrīnu izveidi.
Deputāti izskatīs arī privātpersonu un juridisko personu iesniegumus – Madonas pilsētas līnijdeju grupas iesniegumu, par līdzekļu piešķiršanu sabiedriskajai organizācijai „Madonas diabēta biedrība", kā arī mājas Gaujas ielā 28 pārvaldnieces iesniegumu.
Sēdē lems par iesniegtā piedāvājuma zemesgabala Gaujas ielā 33 daļai un zemesgabala Daugavas ielā 25 apbūvei nodošanu sabiedriskajai apspriešanai.
Deputāti lems par naudas līdzekļu ieskaitīšanu a/s „Madonas ūdens" pamatkapitāla palielināšanai.
Sociālā dienesta vadītājs, deputāts Gundars Riekstiņš ziņos par iedzīvotāju ievietošanu pansionātā, pabalsta piešķiršanu Madonas pilsētas iedzīvotājam un par grozījumiem un papildinājumiem Madonas pilsētas domes 2005. gada 29. novembra lēmumā Nr. 1 „Par Madonas pilsētas domes un tās izveidoto iestāžu sniegtajiem maksas pakalpojumiem un samaksas apjomiem".
Autore: DZINTRA STRADIŅA
Madonas pilsētas domes
sabiedrisko attiecību speciāliste