Laikraksta „Stars" 22. jūlija numurā jau informējām par Madonas novada būvvaldē SIA „Maxima Latvija" pieteikto plānošanas uzdevumu rekonstrukcijas darbiem „Maxima XX" veikalā Madonā, Rūpniecības ielā 49 (attēlā).
Kā toreiz laikrakstam skaidroja uzņēmuma komunikācijas vadītājs Jānis Beseris, veikala rekonstrukcija varētu sākties augustā, bet tagad ir zināms tās uzsākšanas precīzs datums. Kā vēsta veikalā pieejamā informācija, lielveikals uz rekonstrukcijas laiku tiks slēgts no 7. septembra.
Patlaban daudzas preces tajā var iegādāties par ļoti izdevīgām cenām, un liela daļa pircēju to labprāt izmanto. Līdzīgi kā pavasarī pirms lielveikala „Rimi" rekonstrukcijas arī veikalā „Maxima XX" tagad plaukti kļūst aizvien tukšāki, jo pircēji, ja vien maciņš to ļauj, pērk visu pēc kārtas – gan to, kas nepieciešams ikdienā, gan to, kas noderēs arī nedaudz tālākā nākotnē.
Jāpiebilst, ka rekonstrukcija šajā veikalā tiek veikta, lai to padarītu mūsdienīgāku un klientiem ērtāku. Rekonstrukcijas ietvaros veikala vizuālais izskats tiks pielāgots jaunajam „Maxima" standartam, tiks atjaunots un uzlabots tā iekšējais dizains, noformējums un apgaismojums, bet par to visu varēsim pārliecināties, kad iecerētie darbi tiks pabeigti un veikals durvis vērs pēc rekonstrukcijas.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
AGRA VECKALNIŅA foto