Salīdzinājumā ar apkures pirmajiem mēnešiem, nodrošinot siltumu dzīvojamajās ēkās, janvārī diezgan ievērojami ir palielinājies siltuma patēriņš. Aukstais laiks, kas sākās mēneša vidū, nevarēja neietekmēt siltumenerģijas patēriņu ēkās.
SIA „Madonas siltums" valdes loceklis Uldis Lielvalodis „Staram" atzina, ka rēķini par janvāri būs lielāki, jo tie ir atkarīgi no patērēto megavatstundu skaita katrā mājā, bet, lai tādā aukstā laikā nodrošinātu izvēlēto siltuma režīmu dzīvokļos, arī vairāk tiek patērēts megavatstundu. Tie daudzdzīvokļu mājās, līdzīgi kā iepriekšējos apkures mēnešos, būs atšķirīgi. Amplitūda, uzņēmuma vadītāja vārdiem runājot, būs diezgan liela, bet atšķirīgs esot arī izvēlētais siltuma režīms katrā mājā.
Iestājoties aukstam laikam, centralizēto siltumu Madonas pilsētas dzīvojamajās ēkās nodrošina trīs katlumājas, tai skaitā arī Zābera ielas katlumāja.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.02.2014.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
OĻĢERTA SKUJAS foto