Redakcija saņēma zvanu no Lauku ielas iedzīvotāja, kurš izteica neapmierinātību par notiekošo siltuma trases mainīšanu uz šīs ielas. Pareizāk – par apgrūtinājumiem sakarā ar automašīnu pārvietošanos.
Pēc kunga teiktā, ceļš ir izrakts tā, ka automašīnas tik tikko var izbraukt cauri. Visvairāk viņš uztraucās par neparedzētām situācijām, piemēram, ugunsgrēku vai kādu nelaimi, kad operatīvo dienestu automašīnas varbūt nevarētu tikt izraktajai trasei garām, lai palīdzētu.
SIA „Madonas Siltums" galvenais inženieris Ivars Grandāns izskaidroja izveidojušos situāciju: – Iedzīvotājiem vajadzēja rēķināties ar apgrūtinājumiem, jo pie katras mājas tika pielikts paziņojums par siltumtrases rekonstrukciju. Cilvēki tika arī brīdināti par siltā ūdens padeves pārtraukšanu sakarā ar šiem darbiem.
Atzīstu, ka nekas netika minēts par satiksmes slēgšanu. Bet tas arī nemaz nav noticis, vienkārši satiksme vienā virzienā ir apgrūtināta. Principā trasi mainām Patkules ielā līdz 5. augustam. Līdz šim laikam ir jāpiecieš siltā ūdens trūkums; citās ielās siltumtrasi var izveidot blakus jau esošajai. Taču šeit nākas mainīt vecās caurules pret jaunām, tāpēc šobrīd nav karstā ūdens. Bet runājot tieši par automašīnām, nevaru izprast, kas šo zvanītāju apgrūtina. Pie visām mājām piebraukt var, tik tur tā problēma, ka tikai no vienas puses, nevar divas mašīnas pretim vienai otrai braukt – ir jāpalaiž garām.
Pēc siltumtrases nomaiņas tikšot atjaunots segums un tad caurules mainīs pretējā ielas pusē. Darbi tiekot veikti ātri un operatīvi, lai līdz 5. augustam viss jau būtu padarīts.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 29.07.2008.
Autore: LAURA VOITIŅA
AGRA VECKALNIŅA foto