Madonas novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē deputāti lēma par SIA "Madonas slimnīca" valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa iecelšanas saskaņošanu.
Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Agris Lungevičs deputātus informēja, ka 2016. gada 23. septembrī izbeidzās SIA "Madonas slimnīca" valdes priekšsēdētāja un valdes locekļu pilnvaru termiņš.
SIA "Madonas slimnīca" kapitāldaļu turētāja pārstāvis, izvērtējot iepriekšējā valdes locekļu pilnvaru termiņā paveikto, izteica priekšlikumu virzīt uz nākamo pilnvaru termiņu līdzšinējo valdes priekšsēdētāju Arti Stuburu un līdzšinējo valdes locekli Astrīdu Svilāni.
Madonas novada pašvaldības dome nolēma saskaņot Arta Stubura iecelšanu par SIA "Madonas slimnīca" valdes priekšsēdētāju un Astrīdas Svilānes iecelšanu par SIA "Madonas slimnīca" valdes locekli uz nākamo pilnvaru termiņu.