Arī šogad Madonas Valsts ģimnāzijā veiksmīgi darbojas skolēnu mācību firmas, kas gūst pirmās nopietnās iemaņas uzņēmējdarbībā.
– Viena no mūsu skolas mācību firmām „Maishelis", kas nodibināta jau aizvadītajā mācību gadā un kurā šogad veiksmīgi darbojas Evija Kušnere un Rūta Lejniece no 12.c, saņēmusi pasūtījumu no SEB bankas Rīgā. Ir noslēgts līgums par 200 firmas maisiņu izgatavošanu. Tas katrā ziņā mūsu skolēnu mācību firmai ir atzīstams novērtējums, – „Staram" pastāstīja ģimnāzijas biznesa ekonomikas pamatu skolotāja Iveta Vabule.
Autore: BAIBA MIGLONE