Sēdē tika lemts par SIA „Ausmupe" iesniegumu ar lūgumu samazināt telpu nomas maksu.
Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas direktors Voldemārs Šmugais deputātus informēja par SIA „Ausmupe" iesniegumu par Madonas sporta centra kafejnīcas „Zelta loks" maksas par telpu nomu samazināšanu maijā un vasaras mēnešos.
Aprīlī Madonas sporta centrā notika zāles rekonstrukcijas darbi, līdz ar to apmeklētājiem tā bija slēgta. Arī vasaras mēnešos apmeklētāju skaits ir mazāks, līdz ar to samazinās ienākumi.
Izskatījusi minēto iesniegumu un noklausījusies sniegto informāciju, dome nolēma samazināt maksu par telpu nomu Madonas sporta centrā kafejnīcai „Zelta loks" maijā – par 25%, jūnijā, jūlijā, augustā – par 50%.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS