Tuvojas gadu mija, ko arī šogad Madonas novada iedzīvotāji un viesi tradicionāli ir mīļi aicināti sagaidīt Madonas centrā, svētku rotā sapostajā Saieta laukumā.
Kopīgi klausīsimies Latvijas Valsts prezidenta Valda Zatlera un Ministru prezidenta Valda Dombrovska svētku uzrunu un pusnaktī visi kopā ar krāšņu salūtu sagaidīsim jauno – 2010. – gadu. Pēc salūta Saieta laukumā turpināsies dejas kopā ar DJ Grifu, kas spēlēs populāru mūziku dažādām gaumēm, bet tos, kas priekšroku dod dejām siltās telpās, Madonas kultūras nams aicina uz Jaungada balli kopā ar grupu „Muiža".
Madonas novada pašvaldība sirsnīgi pateicas visiem uzņēmējiem, kuri finansiāli atbalstījuši svētku salūtu: SIA „Lukoil Baltija R", SIA „Madonas CB SIA", SIA „Ziemeļu nafta", SIA „Erante", a/s „Madona" un SIA „Madonas poligrāfists".
Autors: JĀNIS KĻAVIŅŠ,
Madonas novada kultūras darba organizators