Ar krāšņu salūtu Madonas novada pašvaldība aicina sagaidīt Jauno – 2013. – gadu.
Kā ierasts, pilsētas centrālajā – Saieta – laukumā jau no pulksten 23.30 skanēs mūzika, degs ugunskuri, kā arī tiks translētas svētku uzrunas. Svētku uguņošana – tieši pusnaktī.
Pēc salūta turpat Saieta laukumā dīdžejs Māris (Radio 1) vadīs diskotēku visām paaudzēm, bet Madonas pilsētas kultūras namā no pulksten 0.30 līdz 4.30 ballē spēlēs muzikanti no Gulbenes. Darbosies kafejnīca (ieeja ballē – Ls 2).
Lai svētku uguņošana izdotos vēl krāšņāka, to atbalsta arī novada uzņēmēji. Īpašs paldies SIA „Lazdonas piensaimnieks", SIA „Madonas poligrāfists", SIA „Madonas ceļu būves SIA", SIA „Audita grupa", AS „Balticovo", SIA „Erante" un Robertam Gribonikam personīgi par pacēlāju. No šiem uzņēmumiem pašvaldība ir saņēmusi ziedojumus līdz 27. decembrim. Salūtu nodrošina ilggadējais pašvaldības sadarbības partneris SIA „Petarde".
Uz tikšanos gadu mijā Saieta laukumā! Nāciet paši un aiciniet radus, draugus, kaimiņus!
Madonas novada pašvaldība