Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Rekonstrukcija rada sarežģījumus

Redakcija

Autors • 18.06.2008.

Rekonstrukcija rada sarežģījumus
Burtu lielums

Madonā, Rūpniecības ielā, notiek ceļa rekonstrukcija. Apbraucamais ceļš līdz dzelzceļa pārbrauktuvei tiek ievērojami pārveidots. Darbu veic Smiltenes akciju sabiedrība "8. CBR". Jau tagad var redzēt, ka daudz kas ir paveikts. Patlaban ceļu būvētāji strādā posmā no Saules ielas līdz dzelzceļa pārbrauktuvei. Pret darbu veikšanu nekādu iebildumu nevarētu būt, taču tie sagādājuši nepatīkamu situāciju SIA "Laja".

– Šobrīd mans uzņēmums nevar nopietni strādāt. Realizējam degvielu, mums ir savi pastāvīgie klienti, kas to iegādājas tikai pie mums. Bet transporta līdzekļi ceļa rekonstrukcijas dēļ pie mums nevar piebraukt, neriskējot pārkāpt satiksmes noteikumus. Arī preču piegāde veikalam rada problēmas. Sadarbojamies ar "Dobeles Dzirnavnieku", realizējam miltus. Mums regulāri piegādā produkciju, bet kā lai to atved uz mūsu noliktavām? Tagad uzņēmumam gandrīz vai jābankrotē, – sašutumu pauž SIA "Laja" īpašnieks Jānis Pušmucāns.

J. Pušmucāns ir satraukts par to, ka, veicot Rūpniecības ielas rekonstrukciju, nav nodrošināta brīva piekļūšana viņa uzņēmumam. Klientu skaits samazinās. Jau tā vietējiem uzņēmējiem ir grūti konkurēt ar lielajām firmām, kas turpat apkārt saradušās kā sēnes pēc lietus, un tagad vēl šis apstāklis. Situāciju vēl vairāk sarežģī tas, ka tur atrodas ceļa zīme, kas aizliedz automašīnu vadītājiem tur iebraukt. Citas ceļa zīmes, kas šajā vietā regulē transporta kustību, gan pārklātas ar melniem plastmasas maisiem.

Akciju sabiedrības "8. CBR" darbu vadītājs Jānis Zvirgzdiņš savukārt apgalvo, ka SIA "Laja" vadība par notiekošo ir brīdināta: – Es pats esmu runājis ar Jāni Pušmucānu. Manās ausīs arī nonākušas runas par šīm problēmām. Citos būvobjektos, izņemot celtniekus, vispār nevienam neļauj ienākt. Mēs tomēr daļai satiksmes dalībnieku atļaujam iebraukt. Pilnībā legalizēt satiksmi šajā ielas posmā nevaru. Tur ir nofrēzēts asfalts, atsegtas apakšzemes komunikācijas. Ja kaut kas tur notiks, kas tad par avāriju atbildēs?

J. Zvirgzdiņam pievienojas arī Madonas pilsētas domes attīstības nodaļas vadītājs Nauris Volkovs, kas pārrauga celtnieku darbu.

– Transporta līdzekļu vadītājiem vajadzētu vēlreiz ielūkoties, kas par šo ceļa zīmi teikts satiksmes noteikumos, – saka Nauris Volkovs. – Zināmas problēmas radušās, bet tā tas ir vienmēr, kad notiek ielu rekonstrukcija.

Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 19.06.2008.

Autors: GUNĀRS ZEMZARS

AGRA VECKALNIŅA foto


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px