Nesen Madonā tika rekonstruēts lielveikals „Rimi". Nu zināms, ka pārmaiņas gaidāmas arī citā pilsētas lielveikalā – „Maxima XX".
Madonas novada pašvaldības būvvaldes būvinspektors Jānis Vilcāns „Staram" norādīja, ka SIA „Maxima Latvija" ir pieteikusi plānošanas uzdevumu rekonstrukcijas darbiem veikalā „Maxima XX", kas atrodas Madonā, Rūpniecības ielā 49 (attēlā).
To, kad veikalu plānots rekonstruēt un kādas pārmaiņas gaidāms pēc rekonstrukcijas, vaicājām uzņēmuma komunikācijas vadītājam Jānim Beserim.
– Lielveikala rekonstrukciju plānots uzsākt augustā pēc nepieciešamo saskaņojumu saņemšanas no Madonas novada pašvaldības būvvaldes. Pašlaik paredzam, ka veikals rekonstrukcijas dēļ durvis slēgs augustā, savukārt atvēršana plānota septembrī. Rekonstrukcijas ietvaros veikala vizuālais izskats tiks pielāgots jaunajam „Maxima" standartam, veikala telpas kļūs mūsdienīgākas – tiks atjaunots un uzlabots veikala iekšējais dizains, noformējums un apgaismojums, lai veikalu padarītu pievilcīgāku gan veikala apmeklētājiem, gan darbiniekiem. Būtiskas sortimenta izmaiņas gan nav plānotas. Tāpat rekonstrukcijas ietvaros laikus tiks veikti sagatavošanās darbi ziemas sezonai, – „Staru" informēja Jānis Beseris.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
DĀVJA VECKALNIŅA foto