Madonas iedzīvotāji būs pamanījuši, ka dažviet Rūpniecības ielas un Raiņa ielas rajonā notiek intensīvi rakšanas un cauruļu likšanas darbi.
AS "Madonas ūdens" valdes loceklis Guntars Dambenieks skaidroja, ka darbi noris saistībā ar ūdensvada un kanalizācijas trašu nomaiņu.
– Pērn realizējām projektu „Madonas ūdenssaimniecības attīstības II kārta". Tā laikā izdevās gūt līdzekļu ietaupījumu, un par šiem ietaupītajiem līdzekļiem izsludinājām iepirkumu, tagad veicam to trašu rekonstrukciju, kuras Madonas pilsētā ir vissliktākajā stāvoklī. Rekonstruējamos trašu posmus izvēlējāmies pēc nofilmētā materiāla apskates. Vissliktākajā stāvoklī, kā arī vecākās trases bija vairāku māju iekškvartālos, tādēļ darbi lielākoties notiek tieši šajās vietās. Lielākais darba apjoms tiek veikts Rūpniecības ielas, kā arī Raiņa ielas rajonā, – pastāstīja Guntars Dambenieks.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.09.2011.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
OĻĢERTA SKUJAS foto