Madoniešiem, apkārtējo pagastu iedzīvotājiem un viesiem par tradīciju kļuvis uz Jaungada sagaidīšanu pulcēties kopā Saieta laukumā. Arī šogad sagaidīsim Jauno – 2008. – gadu visi kopā Saieta laukumā! No pulksten 23.30 skanēs mūzika, degs Uguns stabi, būs iespēja redzēt filmu par Madonu, un domes priekšsēdētāja Andreja Ceļapītera uzrunai sekos pieslēgšanās Latvijas TV, bet tieši pusnaktī – salūts.
Madonas pilsētas dome pateicas Madonas uzņēmumiem un iestādēm, kas finansiāli atbalsta Jaungada salūta krāšņumu: Parex banka, SIA „Vidzeme 90", SIA „Ziemeļu nafta", Olympic Casino Latvia spēļu zāle „Bumerangs", SIA „Madonas ceļu būves SIA", AS „Madona", SIA „Signāls", tipogrāfija „Erante" un „Madonas poligrāfists".
Svētku svinēšanas azartā bieži piemirstam piesardzību, lietojot pašu iegādāto pirotehniku, bet ar mums kopā taču ir bērni, kuri uguns brīnumā skatās plaši atplestām acīm. Būsim atbildīgi par līdzcilvēku drošību un veselību! Lūdzam Saieta laukumā tikai baudīt salūta skaistumu, lai vienīgā zalve no skatītāju puses ir dzirkstošais šampanietis…
Laimīgu jauno gadu vēlot – MADONAS PILSĒTAS DOME
P. S. Sirsnīgi pateicamies laikrakstam „Stars" par informatīvo atbalstu.
Pulksten 0.30 Jaungada balle kinoteātrī „Vidzeme". Spēlēs grupa „Austrumkrasts" (ieejas maksa – 2 lati).