Madonas pilsētas dome kārtējā sēdē izskatīja jautājumu par SIA „Rīgas menedžeru skola" uzaicinājumu piedalīties vienā no ES programmas projektiem.
Madonas pilsētas domes izpilddirektors Āris Vilšķērsts vispirms deputātus iepazīstināja ar SIA „Rīgas menedžeru skola" uzaicinājumu Madonas pilsētas pašvaldībai kā partnerim piedalīties ES programmas „Saprātīga enerģija Eiropai" projektā „Atjaunojamo enerģijas resursu izmantošanas stimulēšana, balstoties uz agroenerģētisko tīklu ķēdēm", raksturojot arī projekta uzdevumus, piemēram, izvēlēties reģionus un izveidot aprakstu par šo reģionu enerģētiskajiem resursiem. Dalībai projektā ir jānodrošina līdzfinansējums EUR 7000 apmērā. Līdzfinansējuma nodrošināšana bija viens no faktoriem, kāpēc deputāti nolēma, ka Madonas pilsētas pašvaldība kā partneris šajā projektā nepiedalīsies.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA