Madonas pilsētas dome kārtējā sēdē izskatīja jautājumu par domes priekšsēdētāja ārzemju komandējumu.
Domes galvenā speciāliste izglītības un ārējo sakaru jautājumos Solvita Seržāne informēja par plānoto braucienu uz sadraudzības pilsētu Tranosu Zviedrijā.
Lai nodrošinātu turpmāku sadarbību starp Madonas un Tranosas pilsētām, kā arī lai noorganizētu Madonas pilsētas domes atbildes vizīti, deputāti nolēma komandēt Madonas pilsētas domes priekšsēdētāju Andreju Ceļapīteru uz Tranosu Zviedrijā no šāgada 11. līdz 15. jūnijam. Šajā laikā Madonas pilsētas domes priekšsēdētāja pienākumus veiks domes priekšsēdētāja vietnieks Valentīns Rakstiņš.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA