Madonas kinoteātra "Vidzeme" apmeklētāji kopš 13. aprīļa filmas var skatīties ar pavisam citu skaņu.
Kinotehniķis Jānis Auziņš pastāstīja: – Mēs esam iegādājušies stereosistēmu, kas filmai dod daudz izteiksmīgāku skaņu. Tā gan ir lietota, bet, manuprāt, tas skaņas kvalitāti nemaina. Skatītāji labāk var izjust visus efektus. Jau 13. aprīlī tika rādīta pirmā filma ar stereoskaņu. Personīgi es biju apmierināts un priecīgs. Uz kinoteātri aicināti tiek visi interesanti novērtēt skaņas kvalitāti un mūsu piedāvātās filmas.
Autore: AGRITA NUSBAUMA