Neilgi pirms Madonas pilsētas svētkiem Akmeņu ielas iedzīvotāji un arī tie, kas ikdienā izmanto šo ielu, varēja priecāties par jaunieklāto bruģi, kas šo ielu kājāmgājējiem padarīja daudz vieglāk izejamu, tiesa, viena vieta te grūtības joprojām sagādā, it īpaši vecāka gadagājuma cilvēkiem.
Runa ir par ielas rekonstrukcijas gaitā daļēji nojauktajām kāpnēm uz sarkanarmiešu kapiem. Šo celiņu, kas ved garām kapiem, daudzi cilvēki ir iecienījuši, taču nogāzē ne katrs viegli spēj uzkāpt.
Madonas novada pašvaldības attīstības nodaļas projektu sagatavošanas un ieviešanas speciāliste Elita Staune informēja, ka saskaņā ar līgumu kāpnes tiks atjaunotas līdz ar Akmeņu ielas rekonstrukciju.
– Darbus šajā ielā veic pilnsabiedrība „Svente holding" un „Valmeks". Darbi, kā redzams, ir iekavējušies, taču drīz tiem jāatsākas. Līgums paredz, ka būvniekam veco kāpņu vietā ir jāuzliek jaunas. Ceram, ka tas notiks jau tuvākajā laikā. Arī gājēju pāreja šajā vietā saglabāsies, – norādīja Elita Staune.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AGRA VECKALNIŅA foto