Madonas novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē deputāti lēma par dienesta viesnīcas izveidi Degumnieku pamatskolā.
Ošupes pagasta pārvaldes vadītājs Aigars Šķēls vērsās pašvaldībā ar lūgumu atbalstīt ieceri 2017./2018. mācību gadā Degumnieku pamatskolā atvērt dienesta viesnīcu.
Pagasta pārvaldes vadītājs kopā ar Degumnieku pamatskolas saimniecības daļas vadītāju ir apsekojuši dienesta viesnīcai paredzētās telpas. Ir rasts risinājums telpu eksplikācijai un saskaņoti veicamie remontdarbi. Ošupes pagasta pārvalde uzskata, ka dienesta viesnīcas atvēršana Degumnieku pamatskolā izglītības iestādei ļaus piesaistīt izglītojamos arī no citām pašvaldībām.
– Ošupes pagasta pārvalde lūdz Madonas novada pašvaldības domi atbalstīt ieceri par dienesta viesnīcas izveidi Degumnieku pamatskolā ar 01.09.2017. un piešķirt līdzekļus pagasta pārvaldes 2017. gada budžetā remontdarbu veikšanai saskaņā ar tāmi 7423,38 eiro apmērā, mēbeļu iegādei – 4160 eiro apmērā. Kā arī ar dienesta viesnīcas atvēršanu 01.09.2017. grozījumi būs izdarāmi Degumnieku pamatskolas amata vienību sarakstā, – deputātus informēja Aigars Šķēls.
Madonas novada pašvaldības dome nolēma atbalstīt dienesta viesnīcas izveidi Degumnieku pamatskolā ar 2017. gada 1. septembri un izdevumus dienesta viesnīcas izveidei Degumnieku pamatskolā iekļaut 2017. gada budžeta investīciju plānojuma sarakstā.
03.01.2017.