Šogad sagadījies tā, ka dabasmāte Lāčplēša dienu un valsts svētkus ir noformējusi rotā, kāda vairāk piestāvētu Ziemassvētkiem.
Neraugoties uz to, šonedēļ Madonas novada pašvaldības īpašumu uzturēšanas nodaļas darbinieki pilsētas ielās pie apgaismes stabiem stiprināja jau ierastos valsts svētku rotājumus – sarkanbaltsarkanos karogus un karogus ar pilsētas ģerboni. Madonas pilsētas pārvaldnieks Guntis Ķeveris laikrakstam atzina, ka šogad valsts svētkiem jauni rotājumi iegādāti netika, taču tādi būs, gaidot Ziemassvētkus un jauno gadu.
– Jau uzreiz pēc valsts svētkiem karodziņus noņemsim, tiks izvietoti Ziemassvētku rotājumi. Ir iegādāti jauni dekori, kurus piestiprināsim pie apgaismes stabiem teju visa apvedceļa garumā – no Augu ielas līdz Rūpniecības un Saules ielas rotācijas aplim. Kā jaunums būs arī izgaismoti eņģelīši. Kopumā papildus iepirkti rotājumi aptuveni 14 000 eiro vērtībā, – pastāstīja Guntis Ķeveris.
Raugoties uz nākamgad plānotajiem darbiem, pilsētas pārvaldnieks piebilda, ka tiks turpināta soliņu uzstādīšana vietās, uz kurām norādījuši iedzīvotāji. Soliņi jau ir pasūtīti, un līdzās katram būs arī atkritumu urna.