Madonas novada pašvaldības finanšu un attīstības komitejas sēdē domes deputāti lēma par mežizstrādes darbu uzsākšanu Ūdens ielā 2 un Rūpniecības ielā 55b un 55c.
Madonas novada pašvaldības īpašumu uzturēšanas nodaļas vadītāja vietniece Gita Lutce šo darbu nepieciešamību pamatoja ar to, ka meža platībās, kas atrodas minētajos pašvaldības īpašumos, pērn augustā notikušās vētras rezultātā ir bojāta mežaudze un mežizstrāde nepieciešama, lai novērstu kokmateriālu bojāšanos.
Deputāti nolēma uzsākt mežiz-strādes darbus novada pašvaldībai piederošajos īpašumos kopumā vairāk nekā 5 hektāru platībā. Tika arī nolemts pilnvarot Gitu Lutci ciršanas apliecinājumu saņemšanai Madonas mežniecībā un uzdot Madonas pilsētas pārvaldniekam Guntim Ķeverim veikt aptauju par mežizstrādes izmaksām un apaļkoku iepirkuma cenām, kā arī noslēgt līgumus.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 26.04.2011.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
OĻĢERTA SKUJAS foto