Domes sēdē tika izskatīts jautājums par dzīvojamās telpas atbrīvošanas pabalstu.
Dome nolēma piešķirt dzīvokļu telpas atbrīvošanas pabalstu 8 personām, līdzekļus ieskaitot pirkuma-pārdevuma līgumos norādītajos bankas kontos. Kopējā summa – Ls 20 000.
Pusi no šiem līdzekļiem nodrošina Madonas pilsētas pašvaldība, pusi – Ekonomikas ministrija.
Uz šādu pabalstu var pretendēt denacionalizētajos namos dzīvojošie īrnieki, kuri paši iegādājas citas dzīvojamās telpas un pārceļas uz tām. Pieteikums nākamajam gadam ir jāiesniedz līdz 1. maijam, tātad tagad šādu pabalstu saņemšanai varēs pieteikties tikai uz 2010. gadu.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA