Deputāti domes sēdē lēma par naudas balvas piešķiršanu Madonas novada pašvalības domes priekšsēdētājam Andrejam Ceļapīteram.
Pašvaldības izpilddirektors Āris Vilšķērsts informēja, ka Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likums un pašvaldības darba samaksas nolikums nosaka, ka pašvaldības amatpersonai (darbiniekam) var tikt piešķirta naudas balva sakarā ar amatpersonai (darbiniekam) vai valsts vai pašvaldības institūcijai svarīgu sasniegumu (notikumu), ņemot vērā amatpersonas (darbinieka) ieguldījumu attiecīgās institūcijas mērķu sasniegšanā. Naudas balvas apmērs nedrīkst pārsniegt minētajā likumā noteikto maksimālo apmēru, t. i., vienu mēnešalgu kalendārā gada ietvaros.
Dome nolēma par pašvaldības darba sekmīgu vadību, nodrošinot likumdošanā noteikto funkciju izpildi un uzņēmējdarbības attīstību novadā, piešķirt domes priekšsēdētājam Andrejam Ceļapīteram naudas balvu 75% apmērā no mēnešalgas likmes.
10.01.2017.