Aizvadītajā gadā no 25. novembra līdz 2. decembrim programmas „Europe for Citizens" ietvaros Madonas pilsētas domes delegācija piedalījās starptautiskā konferencē seminārā Sicīlijā.
Konferences laikā tika apspriestas sadarbības projektu idejas kultūras programmai 2007.-2015. gadam un programmai „Jaunatne darbībā" 2007.-2013. gadam, tika pieņemts lēmums veidot kopīgus projektus par nometnēm, starptautiskajiem festivāliem un apmaiņas programmām. Šobrīd ir saņemts uzaicinājums aizsāktās sadarbības ietvaros piedalīties starptautiskajā mākslas un amatniecības nometnē skolēniem Kozardā Ungārijā no 13. līdz 20. jūlijam. Kārtējā domes sēdē tika apstiprināts grupas sastāvs dalībai nometnē, kā arī piešķirts finansējums – 350 latu ceļa izdevumiem no budžetā sadarbības pasākumiem paredzētajiem līdzekļiem. Uz starptautisko nometni dosies 6 jaunieši Madonas jauniešu iniciatīvas centra vadītājas Agijas Vāgneres vadībā.
Autore: BAIBA MIGLONE