Madonā pa dažādām iestādēm nesen staigāja divas nepilngadīgas meitenes un interesējās par dažādiem jautājumiem. Viņas bijušas, piemēram, kādā pilsētas frizētavā, arī Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrā, Madonas mākslas skolā un citviet.
Abas nepilngadīgās pamanījušās nozagt somas, naudasmakus un, iespējams, arī citas lietas. Vienai no meitenēm nav pat četrpadsmit gadu. Šobrīd noziedzīgo nodarījumu izdarītājas ir atklātas, vainīgās atzinušās. Policija uzsākusi kriminālprocesu. Madonas rajona policijas pārvaldes kriminālpolicijas biroja pirmās nodaļas vecākā inspektore Dace Sakne informēja, ka patlaban notiek lietas apstākļu izmeklēšana, bet pašiem iestāžu darbiniekiem vajadzētu būt piesardzīgākiem, glabājot savus makus, mobilos telefonus un citas lietas.
Autors: GUNĀRS ZEMZARS