Madonas novada dome ir izskatījusi jautājumu par piedalīšanos programmas LR Satiksmes ministrijas izsludinātajā konkursā „Satiksmes drošības uzlabojumi apdzīvotās vietās ārpus Rīgas”.
Novada pašvaldība piedalīsies ar trim projektiem: „Gājēju ietvju jaunbūve un rekonstrukcija Dzelzavā” (pašvaldības līdzfinansējums Ls 10 400; ERAF — Ls 54 600); „Drošs ceļš uz skolu Bērzaunē” un „Drošas satiksmes uzlabošana Ļaudonas pagastā” (pašvaldības līdzfinansējums Ls 18 353,41; ERAF — Ls 110 126,44). Projekta attiecināmo izmaksu līdzfinansējuma nodrošināšanai tiks ņemti aizņēmumi Valsts kasē ar tās noteikto procentu likmi ar atlikto maksājumu uz 2 vai 5 gadiem.
Autors: ŽEŅA KOZLOVA