Kārtējā Madonas novada pašvaldības domes sēdē deputāti lēma par līdzdalību Latvijas-Šveices sadarbības programmas īstenošanā.
Izglītības nodaļas vadītāja Solvita Seržāne deputātus informēja, ka novada pašvaldība ir saņēmusi Valsts reģionālās attīstības aģentūras vēstuli par piedalīšanos „Latvijas-Šveices sadarbības programmas individuālā projektā „Atbalsts ugunsdrošības pasākumiem pašvaldību vispārējās izglītības iestādēs". Viņa norādīja, ka vairākās Madonas novada izglītības iestādēs – Madonas pilsētas 2. vidusskolā, Praulienas pagasta pirmsskolas izglītības iestādē „Pasaciņa", Dzelzavas speciālajā internātpamatskolā, Bērzaunes pagasta pirmsskolas izglītības iestādē „Vārpiņa" – ir paredzēts uzstādīt ugunsaizsardzības sistēmas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 30.10.2012.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS