Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Pasniedz ministrijas Gada balvu

Redakcija

Autors • 05.01.2008.

Pasniedz ministrijas Gada balvu
Burtu lielums

Aizvadītā gada nogalē – 27. decembrī – Madonas pilsētas domē ieradās Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas (RAPLM) valsts sekretāres vietnieks Arvīds Pīlēģis un Pašvaldību darbības analīzes un metodoloģijas departamenta direktore Ina Vārna, lai pasniegtu ministrijas augstāko apbalvojumu – Gada balvu – Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes „Saulīte" vadītājai, domes deputātei Daigai Elgai Ābolai.

Cienījamās kolēģes, godājamie kolēģi! Gada nogale ir tas laiks, kad mēs katrs izvērtējam padarītos darbus un to, ko varbūt nav izdevies pagūt izdarīt, kā arī nospraužam galvenos pieturas punktus tālākajam dzīves gājumam. Ziemassvētku gaišais, maigais, klusais pasaulē nākšanas brīnums ir arī tas laiks, kas mūs katru rosina būt labestīgam, darīt labus darbus, un tas ir arī paldies teikšanas laiks. Tieši īpaša paldies teikšanas laiks bija tas, kādēļ mēs šodien no Rīgas devāmies uz Madonu, un mums ir patiess prieks par to, ka mūsu ministrijas augstāko apbalvojumu saņem viena no Madonas pilsētas domes deputātēm – PII „Saulīte" vadītāja Daiga Elga Ābola, jo tas ir pagodinājums un atzinība ne tikai viņai, bet arī visam jūsu kolektīvam, visai pašvaldībai, – klātesošos izjusti uzrunāja Ina Vārna. – Runājot tieši par Daigu, droši vien katram, ar viņu kopā un blakus esot, ir savi mīļi vārdi, ko viņai teikt par to visu, kas padarīts. Un arī mums, ministrijas darbiniekiem, ir savs sakāmais. Raksturojot Daigu, pirmais, ko gribas uzsvērt, ir mīļums, kas no viņas plūst. Varbūt tā ir miera, līdzsvara un gādīguma izjūta, kas tik ļoti viņai raksturīga, un galu galā arī viņas vadītās PII nosaukumā ir ielikta šīs iestādes būtība – „Saulīte".

Saņemot RAPLM augstāko apbalvojumu – Gada balvu -, Madonas PII „Saulīte" vadītāja, domes deputāte Daiga Elga Ābola atzinīgus vārdus veltīja pašvaldībai.

– Kas mēs – pirmsskolas izglītības iestādes – būtu bez mūsu pašvaldības. Pašvaldība Madonas pilsētā jau ir tā, kas tik daudz atbalsta, palīdz un atļauj strādāt tā, ka nemaz nav tik grūti sakārtot daudzas lietas, tāpēc liels paldies pašvaldībai par atbalstu un sadarbību, liels paldies bērnudārza „Saulīte" kolektīvam, jo kas es būtu bez sava kolektīva? – sacīja Daiga Elga Ābola.

Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 05.01.2008.

Autore: ŽEŅA KOZLOVA

OĻĢERTA SKUJAS foto


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px