Kārtējā Madonas novada pašvaldības domes sēdē deputāti lēma par bezīpašnieka mantu atzīto ēku (būvju) īpašumu „Rosība", Barkavas pagastā.
Pašvaldības izpilddirektors Āris Vilšķērsts informēja, ka pašvaldība ir saņēmusi VAS „Privatizācijas aģentūra" rakstu „Par bezīpašnieka mantu atzīto ēku (būvju) īpašumu „Rosība", Barkavas pagastā, Madonas novadā".
Aģentūra informē, ka saskaņā ar Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas spriedumu par bezīpašnieka mantu atzīts ēku (būvju) īpašums „Rosība", kas atrodas uz zemesgabala „Šteiņi".
Aģentūra lūdz Madonas novada pašvaldības domei mēneša laikā pieņemt lēmumu par minētā nekustamā īpašuma pārņemšanu pašvaldības īpašumā, norādot, kādu funkciju veikšanai nekustamais īpašums tiks pārņemts.
Ir saņemts arī Barkavas pagasta pārvaldes vadītāja Staņislava Smeltera viedoklis par nekustamā īpašuma pārņemšanu pašvaldības īpašumā. Viņa priekšlikums ir pārņemt ēkas (būves) pašvaldības īpašumā, jo tās ir nepieciešamas pašvaldības funkciju veikšanai.
Noklausījusies Āra Vilšķērsta sniegto informāciju, dome nolēma pārņemt Madonas novada pašvaldības īpašumā nekustamo īpašumu – ēku būvju īpašums „Rosība", Barkavas pagastā, Madonas novadā, kas atrodas uz zemesgabala „Šteiņi", jo tas ir nepieciešams pašvaldības dzīvojamā fonda funkciju nodrošināšanai.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS