Kā zināms, daudzviet Madonas novadā norisinās pašvaldības ēku energoefektivitātes projekts, kura ietvaros tiek siltinātas pašvaldības iestāžu, galvenokārt izglītības un kultūras, ēkas. Tā kā projekta ietvaros tiek demontēti vecie logi, pārvaldēm ir jādomā, kur logu blokus likt.
Ošupes pagasta pārvaldes vadītājs Aigars Šķēls domē, kā esam informējuši iepriekš, vērsās ar priekšlikumu visu siltināšanas projektā iekļauto ēku demontētajiem logiem noteikt pārdošanas cenu Ls 0,20 (plus PVN) par viena loga bloka kvadrātmetru. Domes deputāti, zinot, ka līdzīga rakstura jautājums būs aktuāls arī citām novada pārvaldēm, nolēma šo lēmumu attiecināt ne tikai uz Ošupi, bet uz visu novada teritoriju.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS