Madonas pilsētas dome kārtējā sēdē izskatīja jautājumu par projekta „Madonas ūdenssaimniecības attīstības II kārta" līdzfinansējuma ieskaitīšanu akciju sabiedrības „Madonas ūdens" pamatkapitāla palielināšanai.
Madonas pilsētas domes izpilddirektors Āris Vilšķērsts atgādināja, ka šā gada maijā pilsētas dome ir pieņēmusi lēmumu par akciju sabiedrības „Madonas īdens" pamatkapitāla palielināšanu par 773 120 latiem un nepieciešamību izstrādāt pamatkapitāla palielināšanas noteikumus. Pamatojoties uz likumu „Par valsts un pašvaldību kapitāla daļām un kapitālsabiedrībām", pamatkapitāla palielinājums jāapmaksā viena mēneša laikā no lēmuma pieņemšanas dienas.
Deputāti nolēma uzdot Madonas pilsētas domes finanšu nodaļai mēneša laikā pēc lēmuma pieņemšanas par pamatkapitāla palielināšanu un uzņēmuma pamatkapitāla palielināšanas noteikumu iesniegšanas domē pārskaitīt akciju sabiedrībai „Madonas ūdens" no pašvaldības līdzfinansējuma projektam „Madonas ūdenssaimniecības attīstības II kārta" Ls 773 120 pamatkapitāla palielināšanai.
Autore: ŽĒNA KOZLOVA