Madonas novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē deputāti lēma par pamatkapitāla palielināšanu SIA „Madonas siltums".
Noklausījušies Agra Lungeviča sniegto informāciju par jau izstrādāto tehnisko risinājumu Madonas slimnīcas ēku pieslēgšanai Madonas pilsētas centralizētajai siltumapgādei un izteiktos priekšlikumus šī projekta trīspusējai finansēšanai un piederībai, deputāti nolēma: SIA „Madonas siltums" palielināt pamatkapitālu par 30 000 eiro siltumtrases izbūvei uz SIA „Madonas slimnīca"; SIA „Madonas siltums" kapitāldaļu turētājam pieņemt lēmumus likumdošanā noteiktajā kārtībā.