Pirms mēneša informējām, ka augustā Madonas novada pašvaldības domes sociālo un veselības jautājumu komiteja nolēma, ka katrs tās sastāvā esošais deputāts saskaņā ar grafiku reizi mēnesī pieņems un uzklausīs iedzīvotājus sociālā dienesta telpās Madonā, Parka ielā 4.
Šajā laikā deputātiem jau ir bijusi viena vai divas pieņemšanas reizes. „Stars", vēloties uzzināt, cik plaša ir bijusi iedzīvotāju interese un vai viņi ir vēlējušies izmantot iespēju tikties ar saviem priekšstāvjiem, uzrunāja vairākus sociālo un veselības jautājumu komitejas locekļus.
Ar komitejas priekšsēdētāju Andri Sakni jau pirmajā pieņemšanas reizē tikās četri novada iedzīvotāji, citiem komitejas locekļiem pieņemšanas laiks pagāja vienmuļāk.
Ja ir nepieciešams – negaida
Domes deputāts Kaspars Udrass „Staru" informēja, ka viņam, kopš sociālo un veselības jautājumu komitejas locekļi nolēma rīkot iedzīvotāju pieņemšanas Parka ielā 4, ir bijusi viena pieņemšanas reize, uz kuru tā arī neviens iedzīvotājs nav ieradies.
– Kopā ar pārējiem komitejas deputātiem piekritu noteikt pieņemšanas laiku, lai gan, jau darbojoties iepriekšējā domes sasaukumā, kad deputāti iedzīvotājus pieņēma pašvaldības administrācijas ēkā, kopā ar kolēģi Bruno Kokaru nosēdējām daudz laika, ja nemaldos, sagaidot tikai vienu apmeklētāju, kas arī bija ieradies, nevis lai risinātu kādu problēmu, bet vienkārši intereses dēļ. Varbūt šajā sasaukumā interese būs lielāka, – Kaspars Udrass savos spriedumos bija diezgan skeptisks.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.10.2014.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AGRA VECKALNIŅA foto