„Domes Vēstneša" kārtējā numurā madonieši un citi interesenti tika aicināti izteikt savas domas un ierosinājumus par iecerēto stāvlaukuma izbūvi pie pirmsskolas izglītības iestādes „Saulīte". Sabiedriskā apspriešana tika izsludināta no 29. maija līdz 12. jūnijam.
Madonas pilsētas dome, ņemot vērā vecāku neapmierinātību ar kustības drošību pie bērnudārza „Saulīte" darbdienu rītos un pēcpusdienās, plāno uzsākt stāvlaukuma iekārtošanu Raiņa ielā 17, izbūvējot bruģētas gājēju ietves, izveidojot automašīnu stāvlaukumu un ierīkojot ielas apgaismojumu. Lai īstenotu šo projektu, nepieciešams nozāģēt astoņas liepas gar bērnudārza iebraucamo ceļu, kā arī 11 liepas bērnudārza teritorijā. Pēc teritorijas labiekārtošanas darbiem tiks veikta teritorijas papildu apzaļumošana.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA