Kaut arī daudzi madonieši atminēsies, ka pērn rudenī svinīga pasākuma laikā tika atklātas rekonstruētās notekūdeņu attīrīšanas iekārtas un kanalizācijas sūkņu stacijas, par oficiālu projekta „Madonas ūdenssaimniecības attīstības II kārta" noslēgumu var uzskatīt šā gada nogali.
Sākotnēji projekta ietvaros tika noslēgti seši līgumi. „Madonas ūdenssaimniecības attīstības II kārtas finanšu un izmaksu-ieguvuma aktualizācija". Šā ar SIA „EkoProjekti" noslēgtā līguma ietvaros tika veikta finanšu aktualizācija atbilstoši Latvijas normatīvajos aktos noteiktajām prasībām. „Autoruzraudzības un inženiera pakalpojumi ūdenssaimniecības objektu būvniecības līgumos Madonā", kas noslēgts ar SIA „Aqua-Brambis". „Autoruzraudzības pakalpojumi ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu atjaunošanas un paplašināšanas līgumam Madonā", kas noslēgts ar SIA „Cers projekti". „Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu un kanalizācijas sūkņu staciju izbūve Madonā", kas noslēgts ar PS „Madonas būve & Hydrotech". Šā līguma ietvaros tika veikta divu galveno kanalizācijas sūkņu staciju rekonstrukcija un notekūdeņu attīrīšanas ietaises rekonstrukcija, palielinot tās jaudu un nodrošinot fosfora un slāpekļa attīrīšanu. „Ūdensvada un kanalizācijas tīklu atjaunošana un paplašināšana Madonā", kas noslēgts ar PS „A. A. & Būvkompānijas". Un sestais līgums –
„Kompleksās tīklu skalošanas hidrodinamiskās mašīnas piegāde Madonā", kas noslēgts ar SIA „Volvo Truck Latvia".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.12.2011.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
OĻĢERTA SKUJAS foto