Madonas novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē deputāti lēma par SIA „Madonas slimnīca" pamatlīdzekļa nodošanu SIA „Madonas siltums".
Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Agris Lungevičs deputātus informēja, ka SIA „Madonas slimnīca" ēkas no šā gada 3. oktobra ir pieslēgtas pilsētas centralizētajai siltumapgādes sistēmai.
– SIA „Madonas slimnīca" siltumtrase ir būvēta divos posmos (1997. gadā un 2000. gadā), katrai siltumtrases daļai ir izveidota sava pamatlīdzekļu uzskaites kartīte. Pamatojoties uz Madonas novada pašvaldības domes 2016. gada 29. decembra lēmumu, SIA „Madonas slimnīca" nodevusi tai piederošo pamatlīdzekli – siltumtrases 1. posmu (Rūpniecības ielā 38, Madonā, Madonas novadā) SIA „Madonas siltums". SIA „Madonas slimnīca" pamatlīdzekļu uzskaitē atrodas siltumtrases 2. posms, kuru reāli izmanto SIA „Madonas siltums" sev uzdoto uzdevumu veikšanai. Lai nodrošinātu vienotu tehnisko atbalstu siltumtrases uzturēšanā, nepieciešams SIA „Madonas slimnīca" lietošanā esošo pamatlīdzekli no tās grāmatvedības uzskaites nodot SIA „Madonas siltums" grāmatvedības uzskaitē, – skaidroja Agris Lungevičs.
Madonas novada pašvaldības dome nolēma atļaut SIA „Madonas slimnīca" nodot tai piederošo pamatlīdzekli – siltumtrases 2. posmu Rūpniecības ielā 38, Madonā, Madonas novadā, bez atlīdzības SIA „Madonas siltums" darbības nodrošināšanai, nosakot, ka siltumtrases piederības un apkalpošanas robeža ir ēkas siltumenerģijas skaitītājs, un SIA „Madonas slimnīca" un SIA „Madonas siltums" noformēt pieņemšanas-nodošanas aktu, veicot nepieciešamos grāmatojumus pamatlīdzekļu pārvietošanai.
25.01.2017.