Kārtējā Madonas novada pašvaldības domes sēdē tika lemts par neprivatizēto nekustamo īpašumu „Gobas", Sarkaņu pagastā, Madonas novadā.
Sarkaņu pagasta pārvaldes vadītājs Andris Simtnieks deputātiem sniedza informāciju, ka Madonas novada pašvaldība ir saņēmusi VAS „Privatizācijas aģentūra" rakstu „Par neprivatizētajiem valsts dzīvokļu īpašumiem Madonas novadā, Sarkaņu pagastā, Madonas novadā".
VAS „Privatizācijas aģentūra" informē, ka valsts akciju sabiedrība „Privatizācijas aģentūra" ar pieņemšanas-nodošanas aktu no Būvniecības, enerģētikas un mājokļu valsts aģentūras ir pārņēmusi valdījumā Madonas novadā esošo nekustamo īpašumu „Gobas", Sarkaņu pagastā, kura sastāvā esošā dzīvojamā māja sadalīta trīs dzīvokļu īpašumos, neviens dzīvokļa īpašums nav privatizēts likumā „Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju" noteiktajā kārtībā.
Sarkaņu pagasta pārvaldes priekšlikums bija nepārņemt neprivatizētos dzīvokļus pašvaldības īpašumā. Dzīvokļi ir sliktā tehniskajā stāvoklī un nav nepieciešami pašvaldības funkciju veikšanai.
Noklausījusies sniegto informāciju, dome nolēma nepārņemt pašvaldības īpašumā nekustamo īpašumu „Gobas".
Autors: EGILS KAZAKEVIČS