Madonas novada pašvaldības domes kārtējā sēdē deputāti lēma par Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas štatu saraksta palielināšanu ar „Smeceres sila" slēpošanas un biatlona sporta bāzes menedžera un strādnieka amata vienībām.
Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas direktors Voldemārs Šmugais sēdē uzsvēra, ka cilvēkam, kurš uzņemsies šos pienākumus, būs mazāk jānodarbojas ar tehniskajiem jautājumiem, bet gan tieši ar menedžera pienākumiem.
– Tam ir jābūt cilvēkam, kurš piesaista dažāda veida un mēroga sacensības, ir nepārtrauktā saskarsmē ar sporta federācijām. Būt sasniedzamam pa telefonu 24 stundas diennaktī un 16 no tām būt sastopamam uz vietas „Smeceres sila" sporta bāzē būs viņa pienākums, lai nav tā, ka, piemēram, pazūdot gaismai bāzē, no pašvaldības puses tur vairs nav neviena cilvēka, – skaidroja Voldemārs Šmugais.
Bāzei laba reputācija
Viens no iemesliem, kādēļ sporta bāzei nepieciešams menedžeris, ir arvien biežāka starptautisku sporta pasākumu organizēšana un citas ar to saistītās aktivitātes, kas norisinās gan ziemā, gan vasarā.
– Saistībā ar „Smeceres sila" bāzi pie labajām lietām var minēt to, ka sarunā ar Latvijas Orientēšanās federācijas vadību izskanēja, ka viņu vērtējumā mūsu bāze ir labākā Latvijā, un viņi mums ieteica pieteikties uz viena no 2015. gada Pasaules kausa posmu rīkošanu. Tradicionāli šis posms notika Igaunijā – Otepē, taču ar nākamo gadu Pasaules kausa norises vietu ir plānots mainīt. Patīkami bija dzirdēt arī labas atsauksmes par „Smeceres sila" Skandināvijas kausa posmu. Pozitīvi, ka cilvēki no malas dod pozitīvu vērtējumu, – papildināja Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.12.2011.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
OĻĢERTA SKUJAS foto