26. oktobrī Madonas pilsētas kultūras nama kolektīvs svinēja nama 75 gadu jubileju.
Arhitekta Vernera Vitanda projektētais Madonas kultūras nams uzcelts 1935. gadā kā Aizsargu nams. Pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados tā bija viena no modernākajām celtnēm Latvijā ārpus Rīgas. Pēc 2005. gada vētras, kad dabas stihija norāva namam jumtu, 2006. gadā tika uzsākti ēkas rekonstrukcijas darbi. Lai pielāgotu ēku mūsdienu vajadzībām, jumta konstrukcija tika paaugstināta, izbūvējot vēl vienu stāvu. Atjaunotais kultūras nams tika atklāts 2008. gadā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.10.2011.
Autore: INESE ELSIŅA