Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Madonas galvenās egles iedegšana

Redakcija

Autors • 23.11.2012.

Burtu lielums

„Sniedziņ, sniedziņ,/ Uz kurieni tu?/ – Uz Ziemassvētkiem/ Es lidošu!/ – Tas ir jauki,/ Pa ceļam pie mums!"

Pa ceļam lidojumā uz Ziemassvētkiem ar vai bez sniega jāpaspēj iedegt Madonas galveno svētku egli – šogad – 1. decembrī.
Pulksten 16 pulcēsimies Saieta laukumā, kur kopā ar svētku Feju to arī izdarīsim, bet ar Balto Zaķi vienosimies kopā lielajā Ziemassvētku dancī.
No pulksten 16.30 svētku dalībnieki varēs piedalīties dažādās aktivitātēs.
Madonas Valsts ģimnāzijā darbosies Ziemassvētku pasts – ikviens savu vēlēšanos varēs nosūtīt Ziemassvētku vecītim.
Madonas mākslas skolā būs iespēja pašiem gatavot svētku apsveikumus, te varēs iegādāties arī skolas audzēkņu darinājumus.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 23.11.2012.

Autore: AIJA ŠPURE

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px