„Sniedziņ, sniedziņ,/ Uz kurieni tu?/ – Uz Ziemassvētkiem/ Es lidošu!/ – Tas ir jauki,/ Pa ceļam pie mums!"
Pa ceļam lidojumā uz Ziemassvētkiem ar vai bez sniega jāpaspēj iedegt Madonas galveno svētku egli – šogad – 1. decembrī.
Pulksten 16 pulcēsimies Saieta laukumā, kur kopā ar svētku Feju to arī izdarīsim, bet ar Balto Zaķi vienosimies kopā lielajā Ziemassvētku dancī.
No pulksten 16.30 svētku dalībnieki varēs piedalīties dažādās aktivitātēs.
Madonas Valsts ģimnāzijā darbosies Ziemassvētku pasts – ikviens savu vēlēšanos varēs nosūtīt Ziemassvētku vecītim.
Madonas mākslas skolā būs iespēja pašiem gatavot svētku apsveikumus, te varēs iegādāties arī skolas audzēkņu darinājumus.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 23.11.2012.
Autore: AIJA ŠPURE