Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Lūgs nodot domes īpašumā

Redakcija

Autors • 04.06.2007.

Burtu lielums

Dome izskatījusi jautājumu par ēkas Madonā, Rīgas ielā 2 pārņemšanu pašvaldības īpašumā. „Stars" jau rakstīja par šo ieceri un priekšlikumiem apsaimniekot šo ēku.

Domes izpilddirektors Āris Vilšķērsts informēja, ka 2006. gada 21. jūnijā ir izdots LR Ministru kabineta rīkojums par nekustamā īpašuma Madonā, Rīgas ielā 2 saglabāšanu valsts īpašumā. Pamatojoties uz šo rīkojumu, īpašums tika reģistrēts uz valsts vārda Finanšu ministrijas personā. Minētais īpašums sastāv no nedzīvojamās ēkas un zemesgabala 681 kvadrātmetra platībā un līdz šim ir atradies Madonas pilsētas pašvaldības valdījumā, turklāt pašvaldība plānveidīgi veikusi darbības ēkas atbrīvošanā no nomniekiem, lai turpmāk to izmantotu Madonas bērnu un jauniešu centra darbības nodrošināšanai.

Madonas bērnu un jauniešu centrs ir ārpusskolas izglītības iestāde, kas nodrošina vairāk nekā 700 Madonas pilsētas un Madonas rajona bērnu un jauniešu iesaistīšanu 33 dažādu novirzienu pulciņu darbībā.

Deputāti nolēma lūgt LR Ministru kabinetu nodot Madonas pilsētas pašvaldības īpašumā līdz šim domes valdījumā esošo un Madonas bērnu un jauniešu centra darbības nodrošināšanai nepieciešamo nekustamo īpašumu Madonā, Rīgas ielā 2.

Autore: ŽEŅA KOZLOVA


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px