Dome izskatījusi jautājumu par ēkas Madonā, Rīgas ielā 2 pārņemšanu pašvaldības īpašumā. „Stars" jau rakstīja par šo ieceri un priekšlikumiem apsaimniekot šo ēku.
Domes izpilddirektors Āris Vilšķērsts informēja, ka 2006. gada 21. jūnijā ir izdots LR Ministru kabineta rīkojums par nekustamā īpašuma Madonā, Rīgas ielā 2 saglabāšanu valsts īpašumā. Pamatojoties uz šo rīkojumu, īpašums tika reģistrēts uz valsts vārda Finanšu ministrijas personā. Minētais īpašums sastāv no nedzīvojamās ēkas un zemesgabala 681 kvadrātmetra platībā un līdz šim ir atradies Madonas pilsētas pašvaldības valdījumā, turklāt pašvaldība plānveidīgi veikusi darbības ēkas atbrīvošanā no nomniekiem, lai turpmāk to izmantotu Madonas bērnu un jauniešu centra darbības nodrošināšanai.
Madonas bērnu un jauniešu centrs ir ārpusskolas izglītības iestāde, kas nodrošina vairāk nekā 700 Madonas pilsētas un Madonas rajona bērnu un jauniešu iesaistīšanu 33 dažādu novirzienu pulciņu darbībā.
Deputāti nolēma lūgt LR Ministru kabinetu nodot Madonas pilsētas pašvaldības īpašumā līdz šim domes valdījumā esošo un Madonas bērnu un jauniešu centra darbības nodrošināšanai nepieciešamo nekustamo īpašumu Madonā, Rīgas ielā 2.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA