Pagājušajā nedēļā uz vairākām rekonstruētām Madonas pilsētas ielām vai ielu posmiem, kuros strādā pilnsabiedrība „Ceka M", tika uzklāta asfalta pamatkārta, atvieglojot braukšanas apstākļus.
Madonas novada pašvaldības attīstības nodaļas vadītājs Nauris Volkovs, kas vada projektu „Madonas pilsētas ielu rekonstrukcijas II kārta", „Staram" pastāstīja, ka būvuzņēmums līdz būvniecības sezonas beigām, respektīvi, ziemas atnākšanai, ir apņēmības pilns darbus rekonstruētajās ielās pabeigt pilnībā.
– Daudz kas būs atkarīgs no tā, kādi būs laikapstākļi, taču šobrīd uzņēmums vēlas paspēt novērst defektus tajās ielās, kur tie ir, kā arī uzklāt asfalta virskārtu, kur tas vēl nav izdarīts. Pilnsabiedrība līdztekus ielām, kuras tiek rekonstruētas projekta II kārtā, strādā arī trīs ielās, kurās agrāk darbus veica SIA „Abrasiv" –
Veidenbauma, Daugavas un Ausekļa. Šajās ielās „Ceka M" vēlas pagūt ieklāt vismaz asfalta pamatkārtu. Asfalta virskārtas ieklāšana ir sarežģītāka, jo uz ieklāšanas laiku diennakts vidējai temperatūrai ir jābūt vismaz 10oC. Uzņēmums pašlaik ir beidzis darbu Madonas kartinga trasē, tādēļ ceram, ka Madonas ielās parādīsies vairāk darbinieku, – norādīja Nauris Volkovs.
Kaut arī saskaņā ar noslēgto līgumu darbi projekta II kārtā jāpabeidz līdz nākamā gada jūnija beigām, SIA „Ceka M" vēlas tos noslēgt ātrāk, tiesa, Nauris Volkovs atzina, ka, no pasūtītāja pozīcijām vērtējot, pašlaik darbi iet uz priekšu nedaudz par lēnu un šur tur pret plānoto darba grafiku ir kavējumi, kas gan nav pārāk lieli.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 18.09.2012.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AGRA VECKALNIŅA foto