Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Lems par Spodrības mēnesi

Redakcija

Autors • 25.03.2009.

Burtu lielums

esam informējuši, šodien notiks Madonas pilsētas domes kārtējā sēde. Deputāti apspriedīs arī īpašuma uzturēšanas nodaļas ierosinājumu par Spodrības mēneša izsludināšanu Madonas pilsētā.

– Mūsu priekšlikums ir izsludināt Spodrības mēnesi Madonā no 27. aprīļa līdz 15. maijam. Ja tas gūs deputātu atbalstu, domes īpašuma uzturēšanas nodaļa varēs nodrošināt arī dažādu atkritumu (izņemot sausos sadzīves atkritumus, celtniecības atkritumus, kas radušies jaunbūvēs un nojaucot būves un ēkas) izvešanu no fiziskām personām piederošajām teritorijām bez maksas, ieskaitot atkritumus, kuri sagatavoti un uzskaitīti izvešanai līdz 16. maijam. Savukārt tradicionālo pilsētas sakopšanas talku varētu sarīkot 30. aprīlī. Līdz tam laikam, cerams, sniegs būs nokusis un būs piemēroti laika apstākļi pilsētas sakopšanas darbu veikšanai, – vaicāts par iecerētajām aktivitātēm, „Staram" uzsver domes īpašuma uzturēšanas nodaļas vadītājs Aldonis Rībenieks.

Autore: ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px