Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Lemj par telpu nomas maksu

Redakcija

Autors • 16.01.2008.

Burtu lielums

Madonas pilsētas dome izskatījusi sabiedriskās organizācijas (s/a) „Madonas diabēta biedrība" iesniegumu ar lūgumu noteikt samazināto nomas maksu – Ls 1 par vienu kvadrātmetru.

Dome nolēma noteikt s/a „Madonas diabēta biedrība" nomāto nedzīvojamo telpu Madonā, Saules ielā 13a, nomas maksu laikā no šāgada 1. janvāra līdz 31. decembrim Ls 1 par vienu kvadrātmetru, bet atteica piemērot samazināto nomas maksas apmēru (Ls 1) par biedrībai iznomātajām minētajām telpām ar atpakaļejošu datumu, tas ir, par iepriekšējā – 2007. – gada martu, aprīli un maiju.

„Madonas diabēta biedrība", ko vada valdes priekšsēdētāja Rita Vecozola, pagājušajā – 2007. – gadā sarīkoja vairākas ievērības vērtas aktivitātes, kas guva pietiekami plašu iedzīvotāju atsaucību. Piemēram, akcijā „Mērām cukura līmeni un holesterīnu bez maksas" piedalījās un apmeklēja arī lekciju „Kas ir cukura diabēts?" 111 iedzīvotāju, tai skaitā no Madonas pilsētas – 98. Citā akcijā „Atnāc un parūpējies par sevi" ķermeņa masas indekss, holesterīna un cukura līmenis tika noteikts 67 iedzīvotājiem.

No 2007. gada septembra līdz decembrim s/a „Madonas diabēta biedrība" realizēja divus LEADER projektus par kopējo summu Ls 3600 – lekciju ciklu un fizisko aktivitāšu nodarbības regulāri apmeklēja ap 50 iedzīvotāju. Tika arī uzsākta sadarbība ar Madonas pilsētas 2. vidusskolu.

Autore: ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px