Domes sēdē tika izskatīts ierosinājums lūgt grozīt Madonas pilsētas domei piešķirtās vienreizējas dotācijas infrastruktūras attīstībai sadalījumu.
Domes izpilddirektors Āris Vilšķērsts informēja deputātus par nepieciešamību grozīt valsts dotācijas infrastruktūras attīstībai sadalījumu pa objektiem, kā arī iekļaut sarakstā vēl vienu objektu – PII „Kastanītis".
Deputāti nolēma lūgt Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministriju grozīt šā gada 18. jūnija rīkojumā „Par vienreizējas dotācijas piešķiršanu novadu infrastruktūras attīstībai Madonas rajona Madonas pilsētas domei" piešķirtās vienreizējās dotācijas Ls 200 000 sadalījumu un objektu sarakstu, paredzot objekta „Madonas pilsētas PII „Saulīte"" rekonstrukcijas projekta izstrādei Ls 50 362,40; objekta „Madonas pilsētas PII „Saulīte"" telpu remontam Ls 60 000; objekta „Madonas pilsētas PII „Priedīte"" rekonstrukcijas projekta izstrādei – Ls 30 000; objekta „Madonas pilsētas PII „Priedīte"" telpu remontam – Ls 39 637,60; objekta „Madonas pilsētas PII „Kastanītis"" telpu remontam – Ls 20 000, šo lēmumu iesniedzot Madonas novadu veidojošo pašvaldību kopsapulcei.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA