Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Laikam jāaudzē nātres, tās nezags

IVETA ŠMUGĀ

Autors • 29.06.2009.

Burtu lielums

Vai tiešām vairs nevar pie mājas turēt neko skaistu? Ja kas būs nepieķēdēts, nolikts tāpat un bez sarga, nozags, aiznesīs – vienalga ko. Ja nu vienīgi nātrēm klāt neķersies…

Par puķēm podiņā, kas izvietotas pie visiem pieejama veikala un domātas pašu un citu priekam, vispār nevar neko garantēt. Te tās ir, te pēkšņi – vairs nav. Tās kādam iepatikušās tik ļoti, ka jāiet pa nakts melnumu un jānes prom. Kas gan zinās, kura namdurvju priekšā tās tagad rotājas. Varbūt noderēja dāvanai kādai Līgai vai Jānim, varbūt kādam par lētu naudu tika pārdotas?

Tas bija pirms Jāņiem, kad piezvanīja Madonas veikala "Elīza" īpašniece Iveta Laškova, lai pastāstītu, ka naktī uz 20. jūniju no veikala fasādes nozagti krāšņie dekoratīvo puķu podi. Bez vārdiem – bija un vairs nav, palicis tikai tukšums.

Protams, ilgi jau nebēdāsies. Arī šoreiz z/s "Dārziņi" saimnieki – Laškovu ģimene – savos krājumos atrada rezerves, lai tukšumus aizpildītu. Līdz ar to garāmgājēji varbūt pat nebūs pamanījuši iepriekš augušo puķu trūkumu, jo vietā ir jaunas, košas un skaisti ziedošas puķes podiņos – ne jau nātres.

Varbūt tagad tām ir jāliek klāt elektriskais gans?


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px