Dome izskatīja pasākumu plāna projektu nodarbinātības veicināšanā Madonas pilsētā 2008. gadā.
Deputāti noteica pagaidu darbos iesaistīto bezdarbnieku skaitu katrā nākamā gada mēnesī un darba devēja piemaksu (Ls 5 apmērā) viena bezdarbnieka darba algai mēnesī virs noteiktās minimālās darba algas 2008. gadā.
Janvārī tiks nodarbināti seši; februārī – seši; martā – seši; aprīlī – divpadsmit; maijā – divpadsmit; jūnijā – divpadsmit; jūlijā – divpadsmit; augustā – divpadsmit; septembrī – divpadsmit; oktobrī – divpadsmit; novembrī – pieci; decembrī – pieci bezdarbnieki (kopskaitā 112).
Kā atzīmēja Madonas pilsētas domes īpašuma uzturēšanas nodaļas vadītājs Aldonis Rībenieks, tas ir pietiekami, un viņš neizslēdza varbūtību, ka piedāvāto darba vietu skaits, iespējams, ir pat lielāks nekā reālais pieprasījums, jo Madonā, tāpat kā visā valstī, trūkst kvalitatīva darbaspēka. Madonas rajona un pilsētas pašvaldības vadītājs Andrejs Ceļapīters uzsvēra, ka šādos gadījumos vajag dot iespēju pagaidu darbos Madonas pilsētā strādāt ne tikai madoniešiem, bet arī rajona teritorijā dzīvojošajiem bezdarbniekiem
Autore: ŽEŅA KOZLOVA