Šodien Madonā, Parka ielā 4, pēc vasaras pārtraukuma sanāksmē tiekas pilsētas domes sociālā dienesta darbinieki un sešu nevalstisko organizāciju vadītāji.
Madonā, Parka ielā 4, kopā ar pilsētas domes sociālo dienestu, ko vada Gundars Riekstiņš, darbojas sešas nevalstiskās organizācijas – Madonas invalīdu atbalsta centrs, ko vada Lidija Spilberga, nevalstisko organizāciju atbalsta centrs (vada Raita Sondore), biedrība "Saulesceļš" Ilzes Vāveres vadībā, Latvijas Sarkanā Krusta Madonas rajona komiteja, ko koordinē Gundars Riekstiņš, Politiski represēto apvienības Madonas rajona biedrība ar Elzu Serdāni priekšgalā un Madonas pensionāru biedrība ar tās vadītāju Viju Kārkliņu.
– Pasākumā saaicinām visas organizācijas, kas darbojas mūsu mājā. Sarunas temats būs ne tikai par mūsu turpmāk kopīgi veicamo darbu. Tā kā tuvojas 1. oktobris, kas ir Veco ļaužu diena, pārrunāsim, kā to īpaši atzīmēt, – ieskicēja Gundars Riekstiņš.
Uzmanības lokā ir sociālā sfēra, un cilvēki, kam nepieciešama palīdzība, jau zina, ka Madonā, Parka ielā 4, meklējams atbalsts un sapratne. Te notiek arī kopīga darbošanās dažādos projektos, kā arī pasākumos.
Starp visām sešām NVO un pilsētas domes sociālo dienestu ir arī noslēgts sadarbības līgums. Jāatgādina, ka pagājušajā gadā Madonas invalīdu atbalsta centrs guva apstiprinājumu projektam "Arī mēs – Madonai", kurā tika izstrādāta sadarbības programma sešām nevalstiskajām organizācijām kopā ar pašvaldību sociālās palīdzības pilnveidošanai.
Autore: IVETA ŠMUGĀ